Каталог уругвайської музики під ліцензіями Creative Commons

Каталог уругвайської музики під ліцензіями Creative Commons http://musicalibre.uy/catalogo/, в якому можна шукати за ліцензіями, авторами і виконавцями, жанрами і роками.

Untitled

Залежно від умов ліцензій, музикою можна ділитися — копіювати і розповсюджувати у будь-якому вигляді чи форматі і змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних на наступних умовах: із зазначенням авторства — маєте вказати автора, розмістити посилання на ліцензію та вказати чи було внесено зміни до твору (ліцензія Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна (CC BY 4.0)).

Деякі похідні твори можна поширювати лише на тих самих умовах — якщо ви реміксуєте, трансформуєте, засновуєте свій твір на матеріалі, ви повинні розповсюджувати свої твори на умовах тієї ж ліцензії, що й оригінал (ліцензія Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-SA 4.0)).

Деякі треки заборонено використовувати з комерційною метою (ліцензія Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна 4.0 Міжнародна (CC BY-NC 4.0)).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>