1991 Open Data Incubator

images1991 — перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.

Інкубаційні програми розраховані на інтердисциплінарні команди, що хочуть отримати дані від державного/корпоративного сектору та побудувати стартап на їх основі.

4 компоненти інкубатора:

  • Галузеві  рішення для інфраструктури, агро, енергетики
  • Електронні послуги для населення, зокрема на умовах ДПП
  • Аналітичні системи для міністерств і органів влади
  • Smart-City рішення для місцевих адміністрацій

1991 — проект громадської організації SocialBoost за підтримки міжнародних донорів, урядових організацій та інших партнерів.

Триває реєстрація проектів і стартапів. Проекти мають базуватися на державних, або інших наборах даних та вирішувати важливі проблеми українських громадян, бізнесу, державних органів. Перевага буде надаватись проектам із фокусом на агросектор, енергетику, інфраструктуру, державне управління, запобігання корупції, а також проектам місцевого значення. Проекти можна подати до 3 лютого за посиланням 1991.vc/apply1.

6–7 лютого відбудеться хакатон у Києві, на якому будуть відібрані команди для участі у менторській програмі, а 13–14 лютого — хакатони у Львові, Харкові та Одесі.

15 лютого – 31 березня триватиме менторська програма в Києві.

1 квітня відбудеться Demo Day: презентації проектів для інвесторів і партнерів та вирішення подальшої участі проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.