«Гімн Вікіпедії» Андрія Бондаренка для читця, вокального та інструментального ансамблів поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна (CC BY 4.0)

mqdefault

На Вікі-концерті з нагоди П’ятнадцятиріччя Вікіпедії відбулася світова прем’єра «Гімну Вікіпедії» Андрія Бондаренка для читця, вокального та інструментального ансамблів у виконанні Павла Зубова (голос), Андрія Дьоміна (саксофон), Дмитра Радзецького (гітара), Сергія Радзецького (бас-гітара), Олега Пахомова (ударні), вокального квартету у складі Оксани Дондик, Олени Маруняк, Альони Горяйнової і Катерини Приходько, і Андрія Бондаренка (фортепіано).

Відео виконання твору з концерту: Wikipedia Hymn 1.0.

Твір поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна (CC BY 4.0):

Ви можете вільно:

  • Ділитися — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі
  • Змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних.
  • Ліцензіар не може відкликати цідозволи поки ви дотримуєтесь умов ліцензії.

На наступних умовах:

  • Із Зазначенням Авторства — Ви маєте вказати автора, розмістити посилання на ліцензію тавказати чи було внесено зміни до твору. Ви можете зробити це у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювати враження стосовно того, що ліцензіар підтримує вас або ваше використання твору.
  • Без додаткових обмежень — Ви не можете висувати додаткові умови або застосовуватитехнологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.