Музичний твір “Please wait” Юрка Булки під ліцензією Creative Commons

На Вікі-концерті з нагоди П’ятнадцятиріччя Вікіпедії прозвучав твір “Please wait” Юрка Булки у виконанні Алли Загайкевич.

Відео виконання твору з концерту: Юрко Булка. Please Wait. Запитс з концерту в Міністерстві освіти і науки України 15 січня 2016.

Твір поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна (CC BY 4.0):

Ви можете вільно:

  • Ділитися — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі
  • Змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних.
  • На наступних умовах: Із Зазначенням Авторства — ви маєте вказати автора, розмістити посилання на ліцензію та вказати чи було внесено зміни до твору.

Юрко Булка — випускник Львівської музичної академії і активний дописувач української Вікіпедії. Він використовує виключно вільний софт і публікує свою музику на умовах вільних ліцензій. Більше про це у тексті “Використовую виключно вільний софт і публікую свою музику на умовах вільних ліцензій” — Юрко Булка.

Алла Загайкевич — композиторка, співробітниця кафедри музично-інформаційних технологій Національної музичної академії України та Голова Асоціації електро-акустичної музики Київської організації Національної спілки композиторів України, основоположниця української школи електронної музики і ініціатор проекту EM-VISIA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.