Відкриті дані для прозорості влади, громадської участі та розвитку бізнесу

images1 березня з 18:00 до 20:00 у Києві (вул. Саксаганського, 70а, HUB «Щастя») відбудеться захід, спрямований на розвиток попиту та спроможності громадськості, бізнесу та ЗМІ щодо використання відкритих даних в інфраструктурній, земельній, житлово-комунальній та будівельній сферах як на національному, так і на міському рівні.

21 жовтня 2015 року Постановою КМУ № 835 затверджено вимоги до форматів, структури та порядку публікації наборів даних у формі відкритих даних, а також затверджено перелік з 327 пріоритетних наборів державних даних, які мають бути оприлюднені органами влади у формі відкритих даних у першу чергу (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/835-2015-п).

4 лютого 2016 року затверджено дорожню карту розвитку відкритих даних в Україні на 2016 рік, якою передбачається виконання 41 комплексного заходу за 5 пріоритетними напрямами (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/835-2015-п).

У рамках заходу заплановано:
– презентація пріоритетних наборів даних, що вже оприлюднені та мають бути оприлюднені у відповідних сферах;
– презентація міжнародного та вітчизняного досвіду успішного використання відкритих даних у цих сферах, у т. ч. в рамках SmartCity;
– обговорення з учасниками заходу та представниками відповідних органів влади можливостей щодо використання цих даних та існуючих потреб щодо відкриття інших даних у цих сферах.

Очікувані спікери:
– Олександр Риженко, Голова Державного агентства з питань розвитку електронного урядування;
– Олексій Вискуб, заступник Голова Державного агентства з питань розвитку електронного урядування;
– Денис Гурський, SocialBoost, радник Прем’єр-Міністра України з питань відкритих даних;
– Олександр Краковецький, CEO DevRain Solutions, експерт з підтримки розвитку відкритих даних на запит Державного агентства з питань електронного урядування за підтримки ПРООН;;
– Діана Зубко, експерт ПРООН з демократичного врядування;
– представники Держгеокадастру, Мінінфраструктури, Мінрегіону.

Захід проводиться за підтримки Державного агентства з питань розвитку електронного урядування, Програми розвитку ООН в Україні та та AppClub { build, monetize }.

(https://www.facebook.com/events/1275115225837123/)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.