Публічна дискусія “Відкриті дані в Україні: що і як маємо відкрити?”

4 березня 2016 року відбудеться публічна дискусія «Відкриті дані: що і як маємо відкрити?», у рамках якої відбудеться презентація Дорожньої карти розвитку відкритих даних в Україні, розробленої за результатами дослідження «Оцінювання готовності України до відкриття даних» та затвердженої Урядом України 4 лютого 2016 року (див. наш пост нижче). Захід проводитиметься напередодні Всесвітнього дня відкритих даних.

Під час заходу журналісти зможуть дізнатися:

• Які саме державні дані згідно з законодавством мають бути відкриті у форматі відкритих даних?
• Завдяки якому 41 завданню за 5 напрямами відкриватимуться державні дані у 2016 році?
• Які є приклади успішних соціально-орієнтованих проектів на основі відкритих даних?
• Як українці можуть отримати найбільшу користь від відкриття державних даних?

У заході візьмуть участь Геннадій Зубко, Віце-Прем’єр-Міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ; Янтомас Хімстра, Директор Представництва ПРООН; Олександр Риженко, Олексій Вискуб, Державне агентство з питань електронного урядування України; Олексій Соболев, радник Міністра інфраструктури України; Денис Гурський, ГО SocialBoost, Радник Прем’єр-Міністра України з питань розвитку відкритих даних; Олександр Краковецький, KyivSmartCity; Андрій Газін, журналіст даних та аналітик, Texty.org.ua.

Захід відбудеться в Українському кризовому медіа-центрі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (Український дім, Київ), початок о 15:00, закінчення о 17:00) у рамках проекту Програми розвитку ООН «Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства», що впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. #Go2OpenData

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.