Відкриті дані в Україні: що і як маємо відкрити?

4 березня 2016 року відбулася публічна дискусія «Відкриті дані: що і як маємо відкрити?» і презентація Дорожньої карти розвитку відкритих даних в Україні, розробленої за результатами дослідження «Оцінювання готовності України до відкриття даних» та затвердженої Урядом України 4 лютого 2016 року (див. наш пост нижче). Запис події:

У заході взали участь Геннадій Зубко, Віце-Прем’єр-Міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ; Янтомас Хімстра, Директор Представництва ПРООН; Олександр Риженко, Олексій Вискуб, Державне агентство з питань електронного урядування України; Олексій Соболев, радник Міністра інфраструктури України; Денис Гурський, ГО SocialBoost, Радник Прем’єр-Міністра України з питань розвитку відкритих даних; Олександр Краковецький, KyivSmartCity; Андрій Газін, журналіст даних та аналітик, Texty.org.ua.

Захід відбвся в Українському кризовому медіа-центрі у рамках проекту Програми розвитку ООН «Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства», що впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>