Дискусія «Як підвищити якість відкритих даних в Україні: поточний стан, проблеми та рекомендації»

imagesTexty.org.ua («Агенція журналістики даних») та Державне агентство з питань електронного урядування запрошують представників бізнесу, громадських організацій, аналітичних центрів, активістів і розробників, які працюють із відкритими даними, на публічну дискусію «Як підвищити якість відкритих даних в Україні: поточний стан, проблеми та рекомендації».

3 серпня, 13.00-15.00
Український кризовий медіа-центр, вул. Хрещатик, 2
Реєстрація https://goo.gl/jDt20Q

Журналіст і аналітик видання Texty.org.ua Андрій Газін говоритиме про результати оцінки наборів даних, що оприлюднені на порталі Data.gov.ua, та озвучить основні проблеми, які унеможливлюють ефективну роботу з державними даними.

Заступник голови Держагентства з питань електронного урядування Олексій Вискуб говоритиме про результати опитування розпорядників даних щодо виконання Постанови Кабінету Міністрів про відкриті дані, а також головні виклики розвитку відкритих даних з боку органів влади.

Очікується онлайн-трансляція.

Захід проводиться за підтримки за підтримки «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) та фонду NED.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.