Вікі-Олімпіада—2016

Вікі-Олімпіада—2016 вже стартувала у Вікіпедії за два тижні до Олімпіади у Ріо-де-Жанейро, щоб до її початку створити основні оглядові статті про цю спортивну подію. У залік ітимуть лише створені статті розміром понад 3,5 кілобайтів або доповнені на такий розмір; з бонусом за україномовні джерела.

Координаційна сторінка місячника у Вікіпедії: Вікі-Олімпіада—2016 зі списком статей до створення — це, переважно, статті про окремі види спорту на Ріо-2016 і статті про олімпіади попередніх років. Якщо ви хочете створити статтю зі списків, натисніть на червоне посилання — відкриється поле вводу, де й треба написати статтю. Учасники також можуть писати свої статті, зокрема про спорстменів і спортсменок.

Наразі восьмеро дописувачів Вікіпедії висловили бажання писати статті і вже написали 99 статей про спортсменів, країни і види спорту на Олімпійських іграх різних років, тощо. Приєднуйтеся! Змагання триватиме до 7 вересня.

Будь-які запитання залишайте у коментарях або на сторінці обговорення у Вікіпедії.

d0bed0bbd196d0bcd0bf

(Вікімедія Україна: У Вікіпедії стартувала Вікі-Олімпіада—2016)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>