Матеріали Міністерства оборони України поширюються під вільними ліцензіями Creative Commons

З жовтня фотографії Міністерства оборони України на Flickr поширюються під ліцензією Creative Commons Із зазначенням авторства — Поширення на тих самих умовах.

untitled1
А з листопада всі матеріали сайту Міністерства оборони України поширюються під ліцензію Creative Commons Із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

untitled
Користувачі можуть вільно:

  • Ділитися — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі
  • Змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних.

На наступних умовах:

  • Із зазначенням авторства — потрібно вказати автора, розмістити посилання на ліцензію і вказати чи були зміни до твору.

Таку ж ліцензію використовують Адміністрація Президента України, Київська міська рада та Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України для матеріалів на своїх сайтах.

Недержавні організації також переходять на вільні ліцензії Creative Commons — наприклад, Асоціація благодійників України і Асоціація митних брокерів України поширюють свої матеріали під ліцензією Creative Commons Із зазначенням авторства — Поширення на тих самих умовах.

Дякуємо вікіпедистам Юрію Переганичу, Наталії Тимків, Сергію Петрову та іншим за заохочення державних органів влади і недержавних організацій до використання ліцензій Creative Commons!

Детальніше про те, як офіційний фотобанк і сайт Міноборони почали використовувати вільні ліцензії у блозі Вікімедія Україна > Вільні ліцензії, Поточні події > Офіційний фотобанк та сайт Міноборони відтепер під вільною ліцензією.

І сподіваємося на швидкий перехід від “всі права застережені” до “деякі права застережені” на сайтах інших організацій і установ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.