Радянські мозаїки з вільними ліцензіями

Проект фонду ІЗОЛЯЦІЯ SOVIET MOSAICS IN UKRAINE – це дослідження і каталогізація мозаїк радянського періоду в Україні: їхнє місцезнаходження, стан, автори і історія створення.

11050772_697544547024665_2343085574565849151_o
Декоративні твори були чи не єдиним простором втілення творчих розробок за доби тотального контролю і цензурування мистецтва.

Онлайн платформа SOVIET MOSAICS IN UKRAINE відкрита для співпраці: кожен може надслати фотографії мозаїк екстер’єрів та інтер’єрів з адресами їх розташування та іменами авторів, якщо вони відомі. Імена авторів фотографій також зазначатимуться на сайті.

ІЗОЛЯЦІЯ також запрошує до співпраці студентів і дослідників для подальшого опрацювання даних: ідентифікації авторів і дослідження створення мозаїк.

Матеріали проекти поширюються за ліцензією Creative Commons Із зазначенням авторства – некомерційна – без похідних творів 4.0 міжнародна.

Наші колеги з Creative Commons Малайзія розповіли про цікавий архів дизайну Малайзії: дизайн, політика і артефакти.

untitled

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>