Словник для біженців

logo-phrasebook-03The Refugee Phrasebook — відкрита колекція корисних слів і фраз для біженців, які щойно потрапили в іншомовну країну:

У проекті працюють сотні осіб і весь контент — у вільному доступі під ліцензією Creative Commons (CC0 —передача в cуспільне надбання) без будь-яких застережень.

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-image-refugee-men-fence-concept-image66052246Про проект писали у Wired, Newsweek, STERN, Die Zeit і Der Spiegel. Він також виграв the Prix Ars Electronica “Award of Distinction” for Digital Communities.

Детальніше про проект в інтрев’ю Jennie Rose Halperin: A simple and versatile resource for refugees: an interview with Refugee Phrasebook.

Музичний альбом-зібрка Without Borders: On Behalf of Refugees, випущений Turn Me On, Dead Man Recordings — теж присвячений біженцям і його можна вільно завантажувати і використовувати на умовах ліцензії Сreative Commons Із зазначенням авторства – некомерційна – без похідних творів 4.0 міжнародна.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>