Запрошуємо коментувати адаптований переклад першої ліцензії Creative Commons

Чекаємо на Ваші коментарі та пропозиції! Процес адаптації ліцензій до національного законодавста починається з адаптованого перекладу тексту ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0. Пропонуємо Вам до обговорення переклад цієї ліцензії адаптований до українського законодавства (робочий варіант, можливі зміни). Автори: Максим Наумко і Андрій Бічук, Правнича агенція «ІнтелАктив», з використанням українського тексту перекладу ліцензії Attribution 3.0. Дмитра Колесника.

One Response to Запрошуємо коментувати адаптований переклад першої ліцензії Creative Commons

 1. Дякую за переклад і адаптацію. Я не дуже розуміюся в юридичній термінології і тому прошу допомоги в розясненні деяких моментів.

  1. Ліцензія Суспільного надбання (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5_%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F) включає ліцензію СС чи це 2 окремі ліцензії.
  2. Якщо на фото є людина крупним планом мені не потрібен її дозвіл щоб віддавати зображення по ліцензії СС?
  3. Чи можу я роздавати одне і те ж зображення під декількома ліцензіями? Наприклад Royalty Free.
  4. Чи можу я роздавати зображення по ліцензії СС а потім перестати і почати роздавати під іншими ліцензіями?. І навпаки.

  Наперед вдячний.

  ПС.В пункті 1С повторюється слово твір “твору Твору” Це здається помилка.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>