Україна тримає третє місце у світовому фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки»

Блог «Вікімедіа Україна» пише, що сьогодні Україна перетнула позначку в 15 000 фотографій, завантажених у рамках міжнародного конкурсу «Вікі любить пам’ятки» (попереду лише Польща та Німеччина).

Поточна кількість учасників української частини фотоконкурсу, кількість завантажених пам’яток, та зображення останніх завантажених пам’яток — на сторінці https://commons.wikimedia.org/wiki/Campaign:wlm-ua. У п’ятірці найкращих міст: Київ (близько 2000 фото), Львів (780), Одеса (710), Чернігів (547) і Полтава (399). У конкурсі вже взяли участь 367 учасників.

В Україні конкурс проводиться вже вдруге і з урахуванням підсумків минулорічного конкурсу кількість відзнятих пам’яток вже становить 11 446 із загальної кількості у понад 45 000 пам’яток.

Конкурс триватиме до 30 вересня включно. Серез номінацій — за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток, за найкращі фото за вибором журі. Тобто для перемоги в конкурсі може вистачити навіть однієї завантаженої фотографії. Серед головних призів — дзеркальні фотокамери, GPS навігатори, USB диски.

Кращі десять фотографій із кожної з понад 50 країн-учасниць візьмуть участь у міжнародному змаганні, переможець отримає в нагороду поїздку на міжнародну конференцію «Вікіманія 2014» у Лондоні.

Сайт української частини конкурсу: http://wlm.org.ua

Вікіпедія поширюється на умовах ліцензії Creative Commons “Із зазначенням автора – Розповсюдження на тих самих умовах 3.0 Неадаптована (CC BY-SA 3.0)”.

(Україна тримає третє місце у світовому фотоконкурсі пам’яток)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.