SocialBoost Open Data, 27–28 квітня 2014, Київ

SocialBoost Open Data – це 48-годинний конкурс-хакатон на тему розробки соціально-корисних веб-проектів, що працюють на основі відкритих даних уряду, який відбудеться у Києві 27–28 квітня 2014 року.

Ініціативи відкритого уряду зазвичай містять три технологічні напрямки: відкриті дані, відкриті стандарти і відкриті технології. Однією з перших цілей глобальної ініціативи відкритого уряду є публікація урядових даних для громадського використання. Приклади відкритих даних: затори,  дороги,сміттєзвалища, бюджети, метеодані, соціально-демографічні дані.

Критерії відбору:

Проект може бути готовий на рівні ідеї та макетів для пояснення перед командою проекту і презентацією ідеї на самому початку заходу.

У рамках хакатону SocialBoost цього року кожен учасник може подати на конкурс проект в одній чи більше номінаціях:

  • прозорість влади: веб-проекти, метою яких є контроль за діяльністю органів влади
  • взаємодія держави та громадян: сервіси, що допомагають центральним та муніципальним органам влади ефективніше обслуговувати громадян
  • надзвичайні ситуації: антикризові рішення, що допомагатимуть комунікувати, врятувати життя та майно громадян у випадках надзвичайних ситуацій (війна, масові конфлікти, природні катастрофи тощо)

Ідеї подаються авторами на конкурс виключно через вебсайт 2014.socialboost.com.ua

20 квітня 2013 23:59 — дедлайн подачі ідей/заявок на сайті хакатону та припинення онлайн голосування 2014.socialboost.com.ua

22 квітня — результати голосування журі та оголошення п’яти команд фіналістів

27–28 квітня — проведення хакатону SocialBoost Open Data, 28 квітня — презентація розробок та визначення переможців

(За матеріалами сайту хакатану: http://2014.socialboost.com.ua)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.