Ліцензії Creative Commons українською

Ми працюємо над українськими перекладами нових версій ліцензій Creative Commons 4.0. Нашу першу чернетку “Creative Commons – Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення в той самий спосіб – Міжнародна – Публічна Ліцензія” можна почитати тут і залишити свій коментар.

Ми дякуємо юристам, які зустрілися з нами вчора для обговорення цього тексту (детальніше на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України: Ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 отримали україномовну версію), і які надали свої коментарі. Наразі ми готуємо новий текст із врахуванням всіх зауважень.

12-го березня ми презентуватимемо ці ліцензії на конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху» – наша презентація “Авторське право і ліцензії відкритого контенту: Creative Commons українською” – Андрій Бічук, Ірина Кучма, Максим Наумко, Сергій Токар, робоча група з адаптації ліцензій Creative Commons до українського законодавства. Ознайомитись із програмою конференції можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.