Які державні дані слід відкривати у першу чергу?

images30 березня у Києві відбудеться круглий стіл, присвячений питанню пріоритетності та черговості відкриття державних даних. Круглий стіл є частиною низки заходів, організованих з метою поширення знань про відкриті державні дані та їхню важливість для суспільства державними органами влади, Програми розвитку ООН і громадськими активістами. Захід проходить після прийняття Верховною Радою України у першому читанні законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо доступу до інформації у формі відкритих даних та повторного використання інформації».

Метою круглого столу є розставлення пріоритетів щодо важливості конкретних державних даних для суспільства з метою планування пілотних проектів та розробки підзаконних нормативних актів, а також обговорення списку G8 Open Data Charter (Хартії відкритих даних “Великої вісімки”).

Організаторами заходу є громадська організація SocialBoost у партнерстві з Державним агентством з питань електронного урядування України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Початок о 17 годині.

Адреса: вул. Димитрова, 24, зала засідань на 1-му поверсі

Сторінка заходу у Facebook.

ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ!!!З приводу акредитації звертатися: Ніна Лахно, керівник прес-центру громадської організації SocialBoost, 0993167997, ninokkluchik@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.