Blender Institute працює над своїм шостим відкритим фільмом

Шостий фільм, над яким зараз працює Blender Institute, має кодову назву Gooseberry і це найвідкритіший з усіх фільмів цього аніматора. Художники і розробники викладають “сиру” анімацію і файли, з яких вони створюють фільм. Щотижня відбуваються Google Hangouts для фанів (щоп’ятниці о 7 вечора за нашим часом), щоб показати прогрес у роботі над фільмом.

gooseberry

Ton Roosendaal — засновник Blender і продюсер Gooseberry — створив свій перший (і перший у світі) відкритий фільм у 2006-му році: “Elephants Dream.” З того часу відбувається вдосконалення відритого програмного забезпечення Blender для створення 3D об’єктів.

Паралельно з роботою над фільмом викладаються відкриті навчальні матеріали для аніматорів-початківців: storyboarding, modeling, rigging, sculpting, lip syncing, grooming, editing.

Результати прозорого і відкритого створення фільму доступні під ліцензіями Creative Commons.

Детальніше про це і про бізнес-модель Blender Institute в огляді Elysia Brenner The Blender Institute’s sixth open film project.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>