Hові масові безкоштовні онлайн-курси підготовки до ЗНО

Prometheus спільно з партнерами з проекту «Освіта – онлайн» анонсує нові масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до ЗНО з української та англійської мови, а також оголошує про продовження курсів з математики, фізики та хімії. Курси читають провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету, Національного Університету «Одеська юридична академія» та досвідчені шкільні вчителі.

Мета проекту – зробити найякіснішу підготовку до ЗНО доступною всім абітурієнтам незалежно від місця проживання, наявності статків на послуги репетиторів чи рівня викладання в їх школі. Нові курси також допоможуть абітурієнтам з зони АТО, тимчасово окупованих територій та біженцям.

«Prometheus»– це український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>