Фільми Вінсента Муна під ліцензями Creative Commons

250px-Vincent_MoonВінсент Мун (фр. Vincent Moon, народився 25 серпня 1979-го року в Парижі) — незалежний французький режисер, відомий своїми короткими фільмами, в яких присутня наживо виконувана музика. Він працював як з невідомими музикантами інді-рок сцени, так і з всесвітньо відомими колективами, такими як Том Джонс, R.E.M. та Arcade Fire. Його фільм про японського музиканта Kazuki Tomokawa «La Faute Des Fleurs» (2009) переміг у номінації Sound & Vision Award на Копенгагенському міжнародному фестивалі документального кіна CPH: DOX в листопаді 2009-го року.

З січня 2009-го року він живе в дорозі, експериментуючи з польовими записами і відео, подорожуючи по всьому світу в пошуках рідкісних музикантів для своїх фільмів.

2011-го та 2012-го року від подорожував Україною. Вінсент Мун приїхав до Львова на міжнародний кінофестиваль Wiz-Art, показав свої фільми та провів майстер-клас під назвою “Номадичне кіно і нові технології”. У Карпатах він записав гуцульські пісні у виконанні двох фольклорних гуртів і створив фільм CARPATE. У київському Гідропарку він зняв відомий етно-хауз гурт ДахаБраха і фільм з цим гуртом увійшов до проекту Take-Away Show. Також Вінсент зняв гурт Древо із села Крячківка Полтавської області – дивитися фільм, та ексцентричну виконавицю народних пісень Лукерью Кошелову з села Ліново – дивитися фільм. В Одесі він працював зі старими виконавцями єврейської музики, фільм з якими так і називається YIDDISH! the last yiddish singers of Odessa. В Ялті він зняв фільм-портрет THE LAST KOBZAR про старого кобзаря Остапа Юрійовича Кіндрачука.

Всі його фільми доступні для безкоштовного перегляду в мережі інтернет і для відкритих безкоштовних показів в будь-якій точці світу під ліцензією Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах.

(Джерело: Вінсент Мун: https://uk.wikipedia.org/wiki/Вінсент_Мун)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.