Перший обласний Форум відкритих даних

Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” в рамках проекту “Громада: відкрита ініціатива” за підтримки МБФ “Відродження” та Херсонської міської ради проведе перший обласний Форум відкритих даних 26 серпня 2015 у Херсоні. До участі у Форумі запрошують громадські організації, державні установи, комунальні підприємства, малий і середній бізнес, ЗМІ, IT-експертів і активних громадян м. Херсона та Херсонської області.

Для участі у Форумі заповніть реєстраційну анкету до 17 серпня.

Що таке відкриті дані?

Знаєте, скільки грошей з ваших податків йде на ремонт доріг або закупівлю медикаментів для хворих на рак? Яким повітрям ви дихаєте, коли кожного дня йдете на роботу, чи ведете свою дитину до садочку? Де у вашому місті кращі робочі місця та в якому районі найбільше скоюють злочинів? Коли ви зможете вплинути на рішення по найважливішим для вас питань, і до кого вам для цього звернутися?

Нові цифрові технології дозволяють створити ресурси, які автоматично дадуть відповідь на ці питання. Більшу частину необхідних для цього даних поставляють державні установи та організації.

Відкриті дані і особливо відкриті урядові дані – це інформація, до якої будь-хто може отримати доступ і використовувати для будь-якої мети.

Існує безліч галузей, де відкриті дані можуть виявитися корисними. Подекуди вже є приклади їх використання. Багатьом групам і організаціям (включаючи сам уряд) доступність відкритих даних була б на руку. Наприклад, для городян з метою моніторингу витрат державних коштів, для бізнесу – аналіз ризиків та перспектив розвитку власної справи в тому чи іншому регіоні, для уряду – з метою підвищення його ККД тощо. Відкриті урядові дані важливі для економіки. Ряд досліджень показав, що тільки в ЄС ринкова вартість відкритих даних становить десятки мільярдів євро.

anons-open-data-forum-kherson

Інформація про Форум

Мета Форуму – презентувати громаді Херсонщини можливості використання відкритих державних даних у різних сферах життєдіяльності задля підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості регіонів, а також стимулювання відкритості влади.

Місце та час проведення: велика сесійна зала Херсонської міської ради, 10:00-15:00

Якщо ви маєте питання, пишіть на office[@]fundunion.org або телефонуйте за номерами: +380999428115, +380994435411

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.