Вікіконференція 2015 відбудеться у Львові 19-20 вересня

200px-wikimedia-ua-logo-svg1Цьогорічна Вікіконференція відбудеться у Львові 19-20 вересня. Ця щорічна всеукраїнська зустріч вікіпедистів буде вже п’ятою. Місце заходу вибрано не випадково — конференцію заплановано провести на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Саме у стінах цього факультету навчався Ігор Костенко — вікіпедист, який загинув під час подій на Майдані.

Як і щороку, дописувачі вікіпроектів розглядатимуть питання ґрантів, міжнародної співпраці, конкурсів, ліцензування творів, технічних засобів і багато іншого. Також попередньо заплановані круглі столи та дискусії з науковцями, участь яких у популяризації вільних знань надзвичайно важлива.

Під час конференції відбудеться нагородження переможців української частини міжнародного конкурсу статей у Вікіпедії CEE Spring 2015.

Захід розпочнеться через тиждень після іншої конференції — CEE Meeting 2015, що відбудеться в Естонії. Українські учасники цієї міжнародної зустрічі вікіпедистів Центральної та Східної Європи матимуть змогу поділитися досвідом, ідеями та думками.

«Вікімедіа Україна» радо запрошує всіх, кому є що сказати, виступити на конференції з доповіддю чи презентацією.

На Вікіконференції Creative Commons Україна планує презентацію про використання відкритих ліцензій Creative Commons.

(Джерело: Вікіконференція 2015 буде у Львові)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.