Вікі любить пам’ятки 2015

Будинок № 4 на вулиці Коцюбинського, Броди. Автор фото — Aeou, ліцензія CC-BY-SA-4.0

Будинок № 4 на вулиці Коцюбинського, Броди. Автор фото — Aeou, ліцензія CC-BY-SA-4.0

З 1 по 30 вересня триватиме конкурсний період «Вікі любить пам’ятки 2015» (Wiki Loves Monuments) — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, який проводять у понад 30 країнах світу регіональні відділення Фонду Вікімедіа і волонтери спільноти Вікімедіа, а в Україні — громадська організація Вікімедіа Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії усіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії.

З оновленим регламентом української частини конкурсу 2015 року можна ознайомитися тут.

Ввечері першого для конкурсу з України вже завантажили 1,219 світлин (міжнародний список спостереження з числами, де можна побачити останні завантажені фото з усіх країн-учасниць).

Взяти участь у конкурсі може будь-хто, завантаживши свої фотографії у Вікісховище. До 1 листопада журі відбере найкращі фотографії, які покажуть міжнародному журі. Найкращі фото потраплять у міжнародний раунд.

Усі фотографії з конкурсу «Вікі любить пам’ятки» можна вільно використовувати, не забувши вказати автора й ліцензію (конкурсанти погоджуються публікувати фотографії на умовах ліцензії Creative Commons із Зазначенням Авторства – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-SA 4.0).

(Джерела:

Почався найбільший у світі фотоконкурс — приєднуйтесь!

Найбільший фотоконкурс починається 1 вересня!

1 вересня почнеться конкурс 2015 року: Крим та інші зміни)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.