Відкриті дані в Україні: що і як маємо відкрити?

imagesДержавне Агентство з питань електронного врядування разом із експертами ПРООН в рамках виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” та Плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2014-2015 роках готує Постанову про оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних та перелік пріоритетних наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

Програма розвитку ООН запрошує взяти участь в опитуванні щодо того, які саме державні дані слід відкривати у першу чергу і який технічних формат відкриття є найприйнятнішим. Анкета ґрунтується на наборі даних, які визначені Хартією відкритих даних «Великої вісімки», тепер «Великої сімки». Для заповнення анкети потрібно не більше 5 хвилин.

(Джерело: Програма розвитку ООН “Відкриті дані в Україні: що і як маємо відкрити?“)

Creative Commons Україна підготувала коротку довідку про використання вільних публічних ліцензій Creative Commons для ліцензування відкритих баз даних.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>